Sadece Eczane

Sadece Eczane Üye Olabilir

Eczacılara özel kapalı pazaryeri platformu olan novadan.com.tr'ye eczacılar kendilerine özel GLN numaraları ile sisteme üye olabilirler.

Sadece eczanelerin alışveriş yapabildiği ve alışverişin yanında eczcının, eczanenin ve eczane çalışanlarının gelişimlerinine yönelik eğitim, analiz ve gelişim modüllerininde yer aldığı novadan.com.tr olarak Önce Eczane sloganımız ile eczanelerin yanındayız.

Novadan.com.tr'nin avantajlı ürün alışverişi, takas ve hediyeli ürün alışverişi ile novadan.com.tr farklını yaşamaya davet ediyoruz sizleri.

novadan.com.tr'ye hoşgeldiniz.

Nova Hakkında Nova Hakkında
image1
image2
image3
image4
image5
image6
image7
image6

Nova Pazaryeri Size Neler Sunuyor?

Eczane ve eczacının ihtiyaçlarına odaklanan novadan.com.tr olarak her adımımızda bizim için önce eczane.

Kolay Alışveriş

Aradığınız ürünleri doğru kategorilerde listeyelebilir, ürün adı, barkod, kategori, üretici ve özellik kelimelerine göre de arayabilirsiniz. Önce eczane sonra ergonomi

Güvenli Ödeme

Pazaryeri alışveriş modelinde ödemeniz BDDK onaylı ödeme kuruluşunda tutulur. Alışveriş tamamlandıktan sonra ödemeler yapılır. Önce eczane sonra güvenli alışveriş.

Takas Var

Miadı yaklaşan elinizde yüksek stoklu ürünleri yine miadı yaklaşan ama satabileceğiniz bazşa eczacıların ürünleri ile takas yapın. Beraber kazanın.

Hediye Var

Ürün alırken yanın başka bir ürün, birbirinden güzel stantlar veya eczanede kullanacağınız sarf malzemleri hiç bir ücret ödemeden alabilirsiniz.

Eğitim ve Gelişim

Eczanenizi, ekibinizi ve kendinizi geliştirebileceğiniz bilgi, tecrübe ve deneyim yüklü eczacılara özel eğitimler novadan.com.tr'de.

Analiz

Yaptığınz tüm alışverişleri ve diğer hareketlerin analizleri yanında kendinizi geliştirebileceğiniz özel analizler tamamen ücretsiz.

Puan Kazanın

novadan.com.tr'de yaptğınız her alış ve satıştan, her anket ve analizden puan kazanırsınız. ÖNEMLİ NOT: Eğitimler sadece puan ile alınabilir.

Kendinizi Değerlendirin

eğitim ve sınavlar ile analizler ile kendinizi değerlendirin. Geliştirecek yönde adımlar atın ve gelişmeleri analiz edin. Hepsi novadan.com.tr'de.

Çoklu Arama Yapın

Birden fazla ürün arıyor ama tek kargoda yada en az kargoda çözmek mi istiyorsunuz. Çoklu arama modülü ile aradığınız ürünleri size özen analiz ediyoruz.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image